Date Opponent Results Status Links
 
March
Fri. 3 vs. Alma @ Auburndale, Fla. W, 5-2 Final
  Lake Myrtle Park Field #4
  vs. Saint Mary's (Minn.) @ Auburndale, Fla. W, 11-3 Final
  Lake Myrtle Park Field #4
Sat. 4 vs. Coast Guard @ Fort Myers, Fla. W, 6-3 Final
  Terry Park Field #4
Sun. 5 vs. Baldwin Wallace @ Fort Myers, Fla. L, 11-6 Final
  Terry Park Field #4
  vs. Thiel @ Fort Myers, Fla. L, 11-8 Final
  Terry Park Field #4
Tue. 7 vs. Defiance @ Fort Myers, Fla. W, 2-1 Final
  Terry Park Field #2
  vs. Bluffton @ Fort Myers, Fla. W, 8-2 Final
  Terry Park Field #2
Wed. 8 vs. Swarthmore @ Fort Myers, Fla. L, 8-6 Final
  Lee County Player Development Complex Field #2
Sat. 18 at DePauw L, 13-4 Final
Sun. 19 at DePauw L, 8-7 Final - 10 innings
  at DePauw L, 11-1 Final - 8 innings
Sun. 26 at #16 Augustana W, 2-0 Final
  at #16 Augustana L, 7-6 Final - 10 innings
Tue. 28 Loras W, 6-3 Final
 
April
Sat. 1 at Edgewood * L, 2-1 Final
  at Edgewood * L, 14-13 Final
Sun. 2 Marian * W, 9-4 Final
  Marian * L, 8-4 Final
Sat. 8 at Wisconsin Lutheran * W, 6-4 Final
  at Wisconsin Lutheran * W, 6-5 Final
Sun. 9 Aurora * W, 8-3 Final
  Aurora * L, 11-6 Final
Wed. 12 Beloit W, 2-1 Final - 11 innings
Sat. 15 at Dominican * L, 11-1 Final - 7 innings
  at Dominican * L, 10-2 Final
Mon. 17 Concordia Wisconsin * L, 11-5 Final
  Concordia Wisconsin * L, 13-2 Final - 8 innings
Tue. 18 at North Central (Ill.) L, 7-5 Final
Sat. 22 Concordia Chicago * W, 3-2 Final
  Concordia Chicago * L, 9-2 Final
Sun. 23 Illinois Tech W, 9-5 Final
  Illinois Tech W, 11-4 Final
Thu. 27 at Beloit L, 16-5 Final - 7 innings
 
May
Tue. 2 Lakeland * W, 7-1 Final
  Baseball Fundraiser
  Lakeland * W, 9-3 Final
  Baseball Fundraiser
Wed. 3 at Benedictine * L, 12-2 Final - 7 innings
  at Benedictine * L, 6-0 Final
Sat. 6 at MSOE * L, 12-11 Final
  at MSOE * L, 17-1 Final - 7 innings
 
March
Fri. 2 at Arizona Spring Trip TBA
Sat. 24 at Augustana 1:00 PM CDT
Sun. 25 Northland 12:00 PM CDT
  Northland 3:00 PM CDT
Tue. 27 Dubuque 3:00 PM CDT
Sat. 31 at Dominican * 12:00 PM CDT
  at Dominican * 3:00 PM CDT
 
April
Mon. 2 Concordia Wisconsin * 1:00 PM CDT
  Concordia Wisconsin * 4:00 PM CDT
Wed. 4 at Dubuque 3:00 PM CDT
Sun. 8 MSOE * 12:00 PM CDT
  MSOE * 3:00 PM CDT
Wed. 11 at Beloit 6:00 PM CDT
Sat. 14 Benedictine * 12:00 PM CDT
  Benedictine * 3:00 PM CDT
Sun. 15 at Aurora * 12:00 PM CDT
  at Aurora * 3:00 PM CDT
Thu. 19 Maranatha 3:00 PM CDT
  Maranatha 6:00 PM CDT
Sat. 21 Edgewood * 12:00 PM CDT
  Edgewood * 3:00 PM CDT
Sun. 22 at Marian * 12:00 PM CDT
  at Marian * 3:00 PM CDT
Tue. 24 at Eureka 1:00 PM CDT
  at Eureka 3:30 PM CDT
Thu. 26 Beloit 6:00 PM CDT
Sat. 28 Wisconsin Lutheran * 12:00 PM CDT
  Wisconsin Lutheran * 3:00 PM CDT
Sun. 29 at Concordia Chicago * 12:00 PM CDT
  at Concordia Chicago * 3:00 PM CDT
 
May
Tue. 1 MacMurray 4:00 PM CDT
Sat. 5 at Lakeland * 12:00 PM CDT
  at Lakeland * 3:00 PM CDT
* Conference
Bold team: Home event